Pulmaisa / Õhtujuht

Õhtujuhtimine eesti, vene, soome ja inglise keeles.

 

PULMAISA   Pulma korraldamise saab jagada kolme etappi. Esimeses etapis loob pruutpaar oma visiooni pulmapeost, tutvub pakutavate teenustega ning valib välja endale meelepärased teenused. Teises etapis luuakse sündmuse kava vastavalt pruutpaari ootustele. Tihti toimub detailide arutamiseks üks kohtumine sündmuspaigas, milles osalevad lisaks pruutpaarile ja pulmaisale catering, bänd, dekoraator ning teised asjaosalised! Sündmuse kava koostamine on tihti just pulmaisa ülesandeks. Pulmapäev on aeg, kus pruutpaar ja külalised saavad lõõgastuda ja pidu nautida! Kogu sündmuse koordineerimise korraldab pulmaisa koostöös teiste tegijatega. Pulmaisa roll on vastu võtta külalised, tutvustada neile päeva kava, teha neid tuttavaks peopaigaga, sissejuhatada ning läbi viia pulmarituaale ja tegevusi!

PULMAISA / DJ / ÕHTUJUHT   Tihti valitakse sündmusele õhtujuht / vinüülidj teenus, kuna see võimaldab tausta ja tantsumuusikat põimida erinevate teemakohaste tegevuste, lõbusate mängude ja eriliste rituaalidega!

ÕHTUJUHT   Sündmuste läbi viimisel on minu stiil viisakas ning eesmärgiks on õdusa-lõbusa meeleolu loomine sündmusele! Sündmuste nimekiri, mida olen valmis juhtima on pikk, kuid põhiliselt kutsutakse mind õhtujuhtiks juubelitele / sünnipäevadele; firmapidudele / suvepäevadele ja avalikele üritustele!

 

Kõik teenusepaketid sisaldavad vajaminevat dj-, heli-, valgus- ja esitlustehnikat õhtujuhtimiseks ja vinüülide keerutamiseks! Sündmuste ettevalmistamisel ja läbi viimisel on abiks ürituste projektijuht!

 

  

  

 

 

 

 

X